Wyślij wiadomość
Guangzhou Damin Auto Parts Trade Co., Ltd.
Guangzhou Damin Auto Parts Trade Co., Ltd.

Dom

Guangzhou Damin Auto Parts Trade Co., Ltd.

Certyfikaty
Chiny Guangzhou Damin Auto Parts Trade Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Guangzhou Damin Auto Parts Trade Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Twoje produkty również wyglądają dobrze i mają wysoką jakość i skontaktują się z Twoją firmą, aby kupić więcej przy następnym zakupie

—— Jemal

Dziękujemy za pomoc. Czekamy na zakup Next Time. Produkty są wysokiej jakości.

—— Stóg

Cześć Zoe Dziękuję za pomoc. Produkt jest świetny. Kupuję kolejne przedmioty następnym razem.

—— Lyamina

Im Online Czat teraz

Guangzhou Damin Auto Parts Trade Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7
Guangzhou Damin Auto Parts Trade Co., Ltd. Guangzhou Damin Auto Parts Trade Co., Ltd. Guangzhou Damin Auto Parts Trade Co., Ltd. Guangzhou Damin Auto Parts Trade Co., Ltd. Guangzhou Damin Auto Parts Trade Co., Ltd. Guangzhou Damin Auto Parts Trade Co., Ltd. Guangzhou Damin Auto Parts Trade Co., Ltd.
2018 Automechanika Shanghai Warehouse Warehouse 2017 Automechanika Shanghai 2018 Dubaj 2018 AAG
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Agent
Eksporter
Firma Handlowa
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Orgin Pards; Oryginalne części Isuzu; Isuzu Best Value Parts
Ilość pracowników : 100~120
Coroczne wyprzedaże : 7800000-8550000
Rok założenia : 1990
pc Export : 70% - 80%
Guangzhou Damin Auto Parts Trade Co Ltd została założona w 1990 roku, które są spółkami grupy zaangażowane w ISUZU VEHICLE części zamiennych i machanical przemysłowych przez 30 lat. Nasza siedziba znajduje się na rynku części samochodowych New Cuangcong, No113 North Road Baiyun, Baiyun District, Guangzhou City, Prowincja Guangdong, China.Ist jest 100 metrów od linii nr 3 stacji metra Guangzhou.

Firmy przestrzegają filozofii biznesowej zorientowanej na jakość, zorientowanej na usługi. Po latach nieustannych wysiłków i silnego wsparcia klientów na całym świecie, firma rozwijała się stabilnie, ustanowiła zespół badań i rozwoju firmy w grupie, produkcja, import i eksport modelu biznesowego integracji handlowej., który posiadał 10 oddziałów, obejmuje Centrum Finansowe, Centrum Logistyczne, Centrum Dystrybucji i cztery Centrum Marketingu, pod kilkoma firmami zlokalizowanymi w Kantonie, Foshan i Hongkongu. Nasza firma posiada znane marki like''DAKING "," SYRINGA "." INULA "" KINUGAWA "i itp. Jesteśmy dystrybutorem gadżetów dla części ISUZU GENUINE, ISUZU BEST VALUE PARTS i innych części OEM w Chinach. Z upływem lat firmy zostały nazwane jako "Kontrakt w Kantonie i wiarygodne przedsiębiorstwo" "Ocena podatkowa podatnika" przez odpowiednie departamenty i otrzymał wiele tytułów honorowych.

Firma podjęła się uchwycić zmiany w branży, aby zapewnić klientom produkty o wysokich kosztach wykonania, zainwestowała w wiele fabryk w sprzęgło koła zamachowego, pompa wodna stała na czele branży, aby zapewnić jakość produktów produkcja, a wzrost produktów może zaspokoić potrzeby klientów w Europie i Anerican nodels na podstawie istniejących.
Niepowtarzalna marka firmy "INULA" i "SYRINGA" zdobyły przychylność klienta, który działamy od wielu lat. W 2017 r. Firma zgodnie z krajową polityką "Pasa i drogi" osiągnęła współpraca strategiczna z międzynarodową marką "ORIGIN PARDS"
Uzyskałem globalną agencję chińskiej produkcji i pozwoliłem jej wejść na ścieżkę globalizacji

Jesteśmy przekonani, że "Quality-Focused, Service -Oriented" jest podstawą do wzajemnej współpracy. Firma jest zaangażowana w dostarczanie klientom produktów efektywnych pod względem kosztów, z niecierpliwością czekamy na długoterminową relację z Tobą.

Szczegóły kontaktu
Guangzhou Damin Auto Parts Trade Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Tina Zhang

Tel: 0086-15989247326/13923099615

Faks: 86-20-86394960

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)